fbpx

O nás

folie cast, cpp, pp, výroba, sáčky, výroba sáčků z folie, folie plastová, prodej folie, dodavatel folie, nabídka folie
výroba etiket, etikety, cenovky
peroforování folie, výroba folie, výrobce obalových materiálů, výrobce sáčků, výrobce perforovaných sáčků, výrobce pytlů
sáčky kornoutové, kornoutové celofanové sáčky, výroba kornoutu, kornouty na bonbony
lepící pásky, lepící páska, výroba, lepící pásky hotmelt, lepící pásky transparentní, lepící pásky pro balení
peroforování folie, výroba folie, výrobce obalových materiálů, výrobce sáčků, výrobce perforovaných sáčků, výrobce pytlů

O naší firmě

Nabízíme Vám kompletní řešení v oblasti obalového materiálu a technologii balení potravin.

Od roku 1993 vyrábíme pro naše odběratele sáčky a pytle, jako spolehlivý obalový materiál pro potravinářské i nepotravinářské použití. Nejprve jako fyzická osoba Dušan Večeřa a poté, co došlo v roce 2017 k převodu, jako společnost Bezva Obaly s.r.o.

Jsme stálým a tradičním dodavatelem obalových materiálů od fólií, přes různé misky, tácky, kelímky až po sáčky, pásky, etikety, pytle, papíry, tašky apod. Jsme vybaveni vlastním skladem a také rozvoz zboží provádíme vlastními vozidly. 

Naši zkušení pracovníci jsou Vám kdykoli připraveni poradit při výběru vhodných obalových materiálů a příslušenství. Víme, a dlouholeté zkušenosti v oboru nám to potvrzují, že špičkový pekařský nebo cukrářský výrobek si zaslouží profesionální obal. 

Obal, který v konkurenčním prostředí moderní Evropy nejen obstojí, ale získá si stabilní místo na trhu a oblibu u zákazníků. V tomto směru se nám opravdu podařilo zajistit pro Vás – naše klienty materiály na nejvyšší úrovni a špičkové technologie pro jejich další úpravu a zpracování. 

Zajišťujeme kvalitní až osmibarevný potisk na většinu dodávaných materiálů. Navíc vypracování grafického návrhu provádíme u závazných objednávek zdarma. 

Naše činnost pochopitelně nekončí jen u této nabídky. Samozřejmostí naší firmy je servis a poradenství v oblasti návrhu, vhodného způsobu balení a použití námi dodávaných materiálů. Prvořadým cílem firmy Bezva Obaly s.r.o. je maximální spokojenost nejen obchodních partnerů, ale i běžných spotřebitelů, protože vše co děláme, děláme především pro ně. 

Sídlo naší firmy je situováno v podhůří Beskyd ve Frýdlantě nad Ostravicí. Navštivte nás v tomto našem kraji a neváhejte spojit svou pracovní schůzku s krátkým pobytem na horách. 

Těšíme se na Vás.  

Novinky v naší společnosti

černobílé obálky, barevné, obálky, s potiskem, výroba, bezva obaly, výroba černobílých obálek, výroba poštovních obálek, výroba ldpe obálek, rozměry obálek, Plastové obálky bílé,

Plastové poštovní obálky

Plastové poštovní obálky určitě znáte. Jsou to ty černobílé igelitové sáčky, ve kterých se posílá oblečení z internetových obchodů. Někdy jsou i bílé,

Přečíst »