fbpx

Pytle

Pytle

Pytle vyrábíme pro provozy, které je používají jako vložky do krabic, přepravek, nebo sudů i z materiálů, které lze zamrazit. Naše výrobní linky vyrábí pytle volně ložené, nebo se systémem zavěšení, který se používá u automatických balicích strojů. Také je lze zavěsit do stojanů a používat pro ruční balení.

 

Šířka – min: 160 mm, max: 1300 mm
Délka – min: 200 mm, max: 3500 mm
Síla – min: 0,012 mm (12 µm), max: 0,15 mm (150 µm)
Materiál – HDPE, MDPE, LDPE, RECYKLOVANÉ LDPE

 

 

Varianty, které pro vás můžeme vyrobit

pytle, volně ložené, hdpe, ldpe, výroba hdpe pytlů, výroba pytlů, výroba pytlů na zakázku, mikrotenové pytle, pytle na odpad, pytle a sáčky na psí exkrementy

Volně ložené

Pytle jsou vyrobené v balíku o zákazníkem daném počtu kusů a následně uložené do kartonové krabice. V krabici je několik takových balíčků.

paletizační pytle, pytel, paletizační, výroba paletrizačních pytlů, výroba pytlů na palety, pytle na palety s potiskem, pytle na palety na zakázku, dodavatel pytlů

Paletizační pytle

V našich možnostech je výroba paletizačních pytlů pro zakrývání a skupinové balení palet. Tyto velké pytle lze využívat i pro balení nábytku, jako jsou sedačky apod.

rolované sáčky na pneumatiky, výroba sáčků na pneumatiky, výroba pytlů na pneumatiky, výroba rolovaných pytlů, výroba pytlů z mikrotenu, pytle na roli

Rolované pytle

Pytle se během výroby perforují kvůli odtržení a pak navíjí na papírovou dutinku. Tento způsob nejčastěji využívají pneuservisy na balení pneumatik k uskladnění, nebo k přepravě.

odpadní, pytel, pytle, výroba, rolované, recyklované, pytle na odpadky, výroba pytlů na odpad, mikrotenové pytle na odpad, výroba sáčků na odpad, rolované sáčky na psí exkrementy, výroba mikrotenových sáčků s potiskem,

Z recyklovaného materiálu

Pro nepotravinářské použití nabízíme výrobu pytlů z recyklovaných materiálů. Lze je používat jako pytle na odpad, na brikety nebo pelety apod.

Potištěné pytle

V případě zájmu můžeme pytle potisknout až osmi barevným flexotiskem. Je to způsob, jakým můžete zákazníka zaujmout. Obal prodává!

Perforované

Chcete-li ukládat do pytlů produkt, který potřebuje odvětrávat, lze pytle perforovat buď celoplošně, v pásech, nebo jedním až šesti otvory pro odvětrávání.

Na zamražení

Určené pro výrobky, které je potřeba zmrazit. Vyrobené z vysokohustotního polyethylenu (HDPE), který je i v nízkých teplotách stabilní. Tyto pytle se také nazývají jako mikrotenové.

S bočními záložkami

Pytle, které mají boční záložky lze snadno používat do krabic jako vložky, díky kterým se produkty nekontaminují například při přepravě.